Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Södertörns Simsällskap
Anställda
Verksamhetschef
Vakant
kansli@sodertornsim.se

Badmästare Vårby simhall

Emma Agnerling             

emma@sodertornsim.se

Breddteam

Dule Petrovic                         Kanslist, assisterande tränare DV, CV, BV      
kansli@sodertornsim.se

Ellinor Ahola Eriksson         Kanslist, ansvarig simskola och teknikskola, Torvalla simhall
ellinor@sodertonsim.se

Marcos Lazzarini                  Ansvarig CV, DV, BV Simskola och teknikskola, Vårby simhall
marcos@sodertornsim.se

Anna Reinholdz                    Platsansvarig simskola och teknikskola, Torvalla Simhall
anna.reinholdz@outlook.com

Gustaf Lantz Bergqvist       Ansvarig teknikskolan, tränare DH, CH, Huddingehallen
gustaf.l.b@gmail.com

Alexandru Romero Padilla  Ansvarig Huddingehallen
andu@sodertornsim.se

Tränarteam tävlingsverksamheten

Johan Ekberg                        Huvudtränare, ansvarig Elitgruppen
johan@sodertornsim.se

Björn Tollerud                       Ansvarig CT, assisterande tränare elitgruppen
bjorne@sodertornsim.se

Emil Nilsson                          Ansvarig A-gruppen, assisterande tränare BT
emilsim@sodertornsim.com

Daniel Ekberg                        Ansvarig BT, assisterande tränare A-gruppen
daniel@sodertornsim.se

Moa Äppelgran                     Ansvarig NIU-verksamheten på Fredrika Brehmers gymnasium
moa@sodertornsim.se

Mahdi Nazari                         Ansvarig DT, ansvarig B-fys
mahdi.nazari@hotmail.com

Teodor Eliasson                    Ansvarig CH, tränare teknikskolan, Huddingehallen
1998teodor@gmail.com





           
 
Sponsorer