Resultat Totalt - Per deltagare, utan mellantider 
 
  Tävling  Södertörnaren Torvalla    Utskriftsdatum  18 december 2016   
  Tävlingsort  Haninge    Utskriftstid  13:58   
  Arrangör  Södertörns Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  18 december 2016         
 
 
Namn  Född  Förening  ID  Gren  Omgång  Plac.  Tid  Beskrivning 









 
Aali Golsa  2002  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  26  47.25   
Aali Golsa  2002  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  17  56.02   
Aali Golsa  2002  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  28  30.09   
Achahbar Yasmin  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  43  23.18   
Achahbar Yasmin  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  16  26.26   
Ahmadnejad Didar  2002  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  40  22.65   
Ahmadnejad Didar  2002  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  27  27.17   
Ahmadnejad Didar  2002  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  67  29.00   
Ahmadnejad Kiara  2004  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  10  41.75   
Ahmadnejad Kiara  2004  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25  27.11   
Ahmadnejad Kiara  2004  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  24.79   
Altersten Signe  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  78  27.24   
Altersten Signe  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  90  34.94   
Andersen Oscar  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  104  37.60   
Andersen Oscar  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  103  43.17   
Andersen Oscar  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  101  37.60   
Andersson Ebba  2005  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  18  43.85   
Andersson Ebba  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  18  26.60   
Andersson Ebba  2005  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  51.31   
Andersson Ebba  2005  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  22.48   
Andersson Gabriel  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  106  38.89   
Andersson Gabriel  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  106  46.00   
Andersson Gabriel  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  109  44.24   
Backholm Frida  2004  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  13  42.98   
Backholm Frida  2004  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  23  55.69   
Backholm Frida  2004  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  11  51.93   
Backholm Frida  2004  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  23.40   
Becirovic Lejla  2004  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25.11   
Becirovic Lejla  2004  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  23.06   
Bergheden Cornelia  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  85  28.34   
Bergheden Cornelia  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  57  30.39   
Bergheden Cornelia  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  96  35.15   
Bergkvist Timmy  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  49  23.55   
Bergkvist Timmy  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  78  32.78   
Bergkvist Timmy  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  75  30.10   
Bergkvist Timmy  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  34  35.78   
Berglin Zacharias  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  72  26.34   
Berglin Zacharias  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  68  31.77   
Berglin Zacharias  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  85  32.31   
Bergman Elsa  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  76  27.02   
Bergman Elsa  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  70  31.94   
Bergman Elsa  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  93  33.43   
Bjerkestam Filip  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  93  31.14   
Bjerkestam Filip  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  95  36.03   
Bjerkestam Filip  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  97  35.43   
Björklund Edith  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  73  26.69   
Björklund Edith  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  66  31.41   
Björklund Edith  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  79  30.79   
Brown Christopher  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  22.88   
Brus-Ulrich Taisiya  2004  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  28  48.81   
Brus-Ulrich Taisiya  2004  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  48.55   
Brus-Ulrich Taisiya  2004  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  15  25.79   
Brännström Tea  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  74  26.94   
Brännström Tea  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  54  28.03   
Buambadorj Sumyabazar  2004  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  29  49.40   
Buambadorj Sumyabazar  2004  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  12  52.66   
Bäckström Moa  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  81  27.72   
Bäckström Moa  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  86  34.23   
Bäckström Moa  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  29  30.93   
Dacic Amina  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  92  30.12   
Dacic Amina  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  100  38.15   
Dacic Amina  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  92  33.32   
Dacic Sejla  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  62  25.29   
Dacic Sejla  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  35  27.83   
Dacic Sejla  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  33  26.89   
Danska Winston  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  47  23.39   
Danska Winston  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  67  31.51   
Danska Winston  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  65  28.78   
Danska Winston  2008  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  24  29.25   
Delläng Maja  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  34  22.01   
Delläng Maja  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  74  32.10   
Delläng Maja  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  47  27.68   
Du Jerry  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  107  46.15   
Du Jerry  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  108  44.01   
Duhlin Folke  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  42  23.02   
Duhlin Folke  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  58  30.40   
Duhlin Folke  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  70  29.23   
Duhlin Sonja  2010  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  95  32.14   
Duhlin Sonja  2010  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  82  33.52   
Duhlin Sonja  2010  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  110  44.84   
Duhlin Vera  2007  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  17  43.59   
Duhlin Vera  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25.61   
Duhlin Vera  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  12  24.74   
Duhlin Vera  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  13  25.15   
Dyrelius Anton  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  35  22.25   
Dyrelius Anton  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  55  30.06   
Dyrelius Anton  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  41  27.15   
Dyrelius Anton  2005  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  31  32.29   
Edenvik Norna  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  58  24.72   
Edenvik Norna  2006  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  35  1:04.93   
Edenvik Norna  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  76  30.15   
Edstam Axel  2005  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  19  43.90   
Edstam Axel  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  17  26.37   
Edstam Axel  2005  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  14  54.36   
Edstam Axel  2005  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  16  25.83   
Edstam Tea  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  102  35.72   
Edstam Tea  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  102  42.18   
Edstam Tea  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  106  42.56   
Edström Vera  2006  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  21  44.76   
Edström Vera  2006  SÖDERTÖRN  100m Bröstsim Mixed  Finaler  1:59.53   
Edström Vera  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  16  25.39   
Edström Vera  2006  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  11  24.98   
Eklund Sebastian  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  36  22.27   
Eklund Sebastian  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  34  27.68   
Ekman Isak  2004  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  41.35   
Ekman Isak  2004  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  17  54.35   
Er Andre  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  13  20.64   
Er Andre  2006  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  28  59.79   
Er Andre  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  29  26.63   
Eriksson Lisa  2003  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  25  21.35   
Eriksson Lisa  2003  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  51.71   
Eriksson Lisa  2003  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  22  25.86   
Eriksson Lisa  2003  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  21.41   
Eriksson Liv  2010  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  83  28.05   
Eriksson Liv  2010  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  63  31.20   
Eriksson Liv  2010  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  88  32.78   
Eronn Sebastian  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  65  25.66   
Eronn Sebastian  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  97  36.65   
Eronn Sebastian  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  66  28.83   
Flink Karin  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  56  24.34   
Flink Karin  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  73  32.08   
Flink Karin  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  38  27.05   
Flink Thelma  2006  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  19  54.85   
Forsgren Moa  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  39  22.57   
Forsgren Moa  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  38  28.29   
Forsgren Moa  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  37  27.01   
Forsgren Moa  2008  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  27  29.97   
Fridh Elton  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  30  21.45   
Fridh Elton  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  47  29.36   
Fridh Elton  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  55  28.07   
Gerhardsson Nova  2006  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  16  43.51   
Gerhardsson Nova  2006  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  49.54   
Gerhardsson Nova  2006  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  15  54.64   
Gerhardsson Nova  2006  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  22.52   
Giocoli Maya  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  89  29.78   
Giocoli Maya  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  77  30.51   
Giocoli Theresa  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  61  25.13   
Giocoli Theresa  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  40  28.35   
Giocoli Theresa  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  74  29.82   
Glanshed Hampus  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  23  21.30   
Glanshed Hampus  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  20  26.63   
Glanshed Hampus  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  26  26.35   
Goding Olivia  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  19.65   
Goding Olivia  2005  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  21  55.06   
Granberg Melvin  2005  SÖDERTÖRN  100m Medley Mixed  Finaler  2:07.69   
Granberg Melvin  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  31  21.62   
Granberg Melvin  2005  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  13  54.00   
Gregestam Jennie  2004  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  14  43.04   
Gregestam Jennie  2004  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  13  53.11   
Gregestam Jennie  2004  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  24.09   
Gregestam Jennie  2004  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  23.55   
Gruvberger Alicia  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  99  37.46   
Gruvberger Alicia  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  73  29.69   
Güven Nisa  2010  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  51  23.60   
Güven Nisa  2010  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  85  33.92   
Güven Nisa  2010  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  69  29.20   
Haag Alice  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  54  23.94   
Haag Alice  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  37  28.21   
Haag Alice  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  71  29.59   
Haag Rut  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  49  23.55   
Haag Rut  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  26  27.13   
Haag Rut  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  50  27.93   
Hamzehnejad Adriana  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  46  23.31   
Hamzehnejad Adriana  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  41  28.36   
Hamzehnejad Adriana  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  36  26.99   
Hamzehnejad Simon  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  67  25.80   
Hamzehnejad Simon  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  46  29.30   
Hamzehnejad Simon  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  32  26.86   
Hane Jacob  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  19  21.01   
Hane Jacob  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  19  26.62   
Hane Jacob  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  19  25.71   
Hedlund Hanna  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  84  33.78   
Hedlund Hanna  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  102  37.85   
Hellman Wilda  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  66  25.72   
Hellman Wilda  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  87  34.30   
Hellman Wilda  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  84  32.22   
Hinrichsen Lea  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  55  24.12   
Hodneland Nora  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  69  25.88   
Hodneland Nora  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  31  27.33   
Hodneland Nora  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  34  26.95   
Hollen Thea  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  21  21.10   
Hollen Thea  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  24  26.95   
Hollen Thea  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  11  24.70   
Hollen Thea  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  18  26.47   
Häggkvist Mia  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  105  38.60   
Hörnqvist Molly  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  108  49.43   
Hörnqvist Molly  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  107  42.69   
Jalal-Markus Adam  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  65  31.38   
Jansen Tina  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  27  21.41   
Jansen Tina  2006  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  15  53.94   
Jansen Tina  2006  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  45.68   
Jastrzebski Aleksander  2003  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  37.35   
Jastrzebski Aleksander  2003  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  47.33   
Jastrzebski Aleksander  2003  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  46.44   
Johanson Emil  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  18.71   
Johanson Emil  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  23.48   
Johanson Emil  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  24.27   
Johanson Emil  2005  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  14  25.41   
Johansson Emma  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  22  21.23   
Johansson Emma  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  64  31.31   
Johansson Emma  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  20  25.73   
Johansson Saga  2004  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  37.50   
Johansson Saga  2004  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  22  26.73   
Johansson-Kling Engla  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  48  23.46   
Johansson-Kling Engla  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  48  29.50   
Johansson-Kling Engla  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  62  28.62   
Joona Oskar  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  99  32.93   
Joona Oskar  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  60  31.01   
Karatas Dylan  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  77  27.18   
Karatas Dylan  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  76  32.45   
Karatas Dylan  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  64  28.73   
Karatas Evan  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  20  21.02   
Karatas Evan  2005  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  16  54.26   
Karatas Evan  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  13  24.75   
Karatas Evan  2005  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  26  29.47   
Karlsson Emma  2003  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  17.57   
Karlsson Emma  2003  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  51.52   
Karlstedt Elvira  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  88  34.31   
Keppetiyawa Sanuk  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  45  23.29   
Keppetiyawa Sanuk  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  54  29.97   
Keppetiyawa Sanuk  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  30  31.16   
Kettissen Elias  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  101  39.38   
Kettissen Elias  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  94  33.98   
Kicofer Oscar  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  16  20.86   
Kicofer Oscar  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  14  25.96   
Kicofer Oscar  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  46  27.51   
Kowalik Stas  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  17  20.91   
Kowalik Stas  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  10  25.65   
Kowalik Stas  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  53  28.02   
Köyluoglu Eda  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  80  27.44   
Köyluoglu Eda  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  51  29.78   
Köyluoglu Eda  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  48  27.69   
Lagerholm Elsa  2005  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  30  49.96   
Lagerholm Elsa  2005  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  22  55.43   
Lagerholm Elsa  2005  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  51.75   
Lagerholm Elsa  2005  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  22.93   
Lande Lotta  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  11  20.32   
Lande Lotta  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  29  27.28   
Lande Lotta  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  59  28.27   
Lande Lotta  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  23  28.24   
Laveskog Kalle Hoas  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  88  29.65   
Laveskog Kalle Hoas  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  71  32.03   
Laveskog Kalle Hoas  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  43  27.16   
Lind Moa  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  38  22.47   
Lind Moa  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  61  31.02   
Lind Moa  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  27  26.54   
Lindberg Victoria  2005  SÖDERTÖRN  100m Medley Mixed  Finaler  1:39.70   
Lindberg Victoria  2005  SÖDERTÖRN  100m Frisim Mixed  Finaler  1:36.53   
Lindberg Victoria  2005  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  14  53.54   
Lindberg Victoria  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  22.12   
Lindberg Victoria  2005  SÖDERTÖRN  12  50m Fjärilsim Mixed  Finaler  47.74   
Lindbom Benjamin  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  26  21.36   
Lindbom Benjamin  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  62  31.09   
Lindbom Benjamin  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  30  26.79   
Lindbom Kevin  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  15  20.85   
Lindbom Kevin  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  52  29.80   
Lindbom Kevin  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  49  27.73   
Lixörn Vendela  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  14  20.68   
Lixörn Vendela  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  43  28.83   
Lixörn Vendela  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  45  27.40   
Ljungqvist Ines  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  15  26.03   
Ljungqvist Ines  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  14  25.06   
Lopez Nathan  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  79  27.33   
Lopez Nathan  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  92  35.08   
Lopez Nathan  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  44  27.17   
Lundberg Alicia  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  60  24.93   
Lundberg Alicia  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  44  29.13   
Lundberg Alicia  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  90  32.88   
Löfgren Freja  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  41  22.77   
Löfgren Freja  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  33  27.56   
Löfgren Freja  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  87  32.70   
Makedonski Aleksandar  2004  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  18.93   
Mamedov Sadig  2004  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  33  21.86   
Mamedov Sadig  2004  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  23.32   
Mamedov Sadig  2004  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  61  28.45   
Manneroja Adrian  2004  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  12  20.36   
Manneroja Adrian  2004  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  42  28.44   
Markus Adam Jalal  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  18  20.95   
Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  24  46.36   
Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  29  1:00.60   
Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  72  29.62   
Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  22  27.49   
Messaoud Mänel  2008  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  31  53.57   
Messaoud Mänel  2008  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  31  1:01.22   
Messaoud Mänel  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  56  28.17   
Milosavjevic David  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  97  32.48   
Mohammad Shirin  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  36  22.27   
Mohammad Shirin  2005  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  33  1:02.44   
Mohammad Shirin  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  78  30.57   
Mäkinen Andreas  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  59  24.73   
Mäkinen Andreas  2006  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  32  1:02.07   
Mäkinen Andreas  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  50  27.93   
Mäkinen Andreas  2006  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  33  33.99   
Nassiri Jasmin  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  28  21.42   
Nassiri Jasmin  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  39  28.30   
Nassiri Jasmin  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  40  27.12   
Netzell Lucas  2008  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  12  42.43   
Netzell Lucas  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  11  25.83   
Netzell Lucas  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  41  27.15   
Netzell Lucas  2008  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  25  29.33   
Nilsson Elsa  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  32  21.68   
Nilsson Elsa  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  53  29.96   
Nilsson Elsa  2007  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  16  54.77   
Nilsson Natalie  2005  SÖDERTÖRN  100m Medley Mixed  Finaler  1:44.31   
Nilsson Natalie  2005  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  41.46   
Nilsson Natalie  2005  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  49.03   
Nilsson Natalie  2005  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  46.09   
Nilsson Natalie  2005  SÖDERTÖRN  12  50m Fjärilsim Mixed  Finaler  51.66   
Norrback Emma  2003  SÖDERTÖRN  100m Medley Mixed  Finaler  1:41.42   
Norrback Emma  2003  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  41.63   
Norrback Emma  2003  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  49.58   
Norrback Emma  2003  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  48.28   
Norrback Emma  2003  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  23.88   
Norrback Ida  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  64  25.48   
Norrback Ida  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  72  32.06   
Norrback Ida  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  83  32.01   
Nur Emilia  2003  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  40.07   
Nur Emilia  2003  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  20  55.04   
Obradovic Maria  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  93  35.41   
Obradovic Maria  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  63  28.68   
Odeberg Hugo  2003  SÖDERTÖRN  100m Medley Mixed  Finaler  1:51.25   
Odeberg Hugo  2003  SÖDERTÖRN  100m Frisim Mixed  Finaler  1:41.29   
Odeberg Hugo  2003  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  18  54.71   
Odeberg Hugo  2003  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  51.29   
Odeberg Hugo  2003  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  20  27.09   
Odelstad Josephine  2004  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  24  21.34   
Odelstad Josephine  2004  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  11  25.83   
Odelstad Josephine  2004  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  20  25.73   
Ottestig Wilma  2003  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  11  42.37   
Ottestig Wilma  2003  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  50.21   
Ottestig Wilma  2003  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  22.67   
Pehrson Leo  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  52  23.64   
Pehrson Leo  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  97  36.65   
Pehrson Leo  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  39  27.09   
Peiske Antonia  2006  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  36  1:07.66   
Peiske Antonia  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  95  34.86   
Pektas Zeynep  2003  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  39.07   
Pektas Zeynep  2003  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  24.87   
Pektas Zeynep  2003  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  24.24   
Pettersson Adem  2005  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  27  47.99   
Pettersson Adem  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  30  27.30   
Pettersson Adem  2005  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  51.19   
Rad Pantea  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  19.47   
Rad Pantea  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25.14   
Riddersporre Vilgot  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  74  26.94   
Riddersporre Vilgot  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  91  35.06   
Riddersporre Vilgot  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  57  28.20   
Riddersporre Vilgot  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  32  33.47   
Rodemar Elina  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  70  26.07   
Rodemar Elina  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  23  26.83   
Rodemar Elina  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  60  28.37   
Rosendahl Jhona Netzell-  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  68  25.81   
Rosengren Algot  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  94  35.76   
Rosengren Algot  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  105  39.21   
Sackey-Mensah Michelle  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  19.31   
Sackey-Mensah Michelle  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25.64   
Sackey-Mensah Michelle  2005  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  23  55.69   
Sagvold Johanna  2002  SÖDERTÖRN  100m Bröstsim Mixed  Finaler  1:52.25   
Sagvold Johanna  2002  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  25  26.29   
Sahlin Ellen  2003  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  10  19.68   
Sahlin Ellen  2003  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  28  27.26   
Sahlin Ellen  2003  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  24.47   
Samanci Bilge  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  45  29.25   
Samanci Bilge  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  91  32.96   
Saviaro Julia  2007  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  34  1:03.51   
Saviaro Julia  2007  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  19  1:09.02   
Schelin Svea  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  101  35.43   
Schelin Svea  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  104  43.73   
Schelin Svea  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  104  38.94   
Schröder Amelia  2005  SÖDERTÖRN  100m Medley Mixed  Finaler  1:46.35   
Schröder Amelia  2005  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  20  43.91   
Schröder Amelia  2005  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  10  52.26   
Schröder Amelia  2005  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  12  52.26   
Schröder Amelia  2005  SÖDERTÖRN  12  50m Fjärilsim Mixed  Finaler  51.20   
Severinsson Thea  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  13  25.93   
Sigfelt Love  2005  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  25  46.66   
Sigfelt Love  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25.34   
Sigfelt Love  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  67  29.00   
Sigfelt Noa  2003  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  39.19   
Sigfelt Noa  2003  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  51.75   
Sigfelt Noa  2003  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  50.66   
Sigfelt Noa  2003  SÖDERTÖRN  12  50m Fjärilsim Mixed  Finaler  50.21   
Silfver Klara Eriksson  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  98  32.67   
Silfver Klara Eriksson  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  80  32.99   
Silfver Vilma Eriksson  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  90  30.09   
Silfver Vilma Eriksson  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  69  31.93   
Soltani Cornelia  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  82  27.89   
Soltani Cornelia  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  89  32.86   
Spik Alice  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  86  29.19   
Spik Alice  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  50  29.60   
Spik Alice  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  80  31.11   
Stasiak Emelie  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  103  35.73   
Stasiak Emelie  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  75  32.39   
Stasiak Emelie  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  103  38.65   
Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  22  44.82   
Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  21  26.72   
Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  23.96   
Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  17  25.91   
Stenbacka Viggo  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  96  32.22   
Stenbacka Viggo  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  105  44.28   
Stenbacka Viggo  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  100  37.18   
Storm Ella  2004  SÖDERTÖRN  100m Frisim Mixed  Finaler  1:32.47   
Storm Ella  2004  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  11  52.44   
Storm Ella  2004  SÖDERTÖRN  10  100m Ryggsim Mixed  Finaler  1:39.94   
Storm Ella  2004  SÖDERTÖRN  12  50m Fjärilsim Mixed  Finaler  49.82   
Stålnacke Tilja  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  18.61   
Stålnacke Tilja  2005  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  25  56.02   
Stålnacke Tilja  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  10  24.57   
Stålnacke Tilja  2005  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  12  25.09   
Subotic Mia  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  19.06   
Subotic Mia  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25.10   
Subotic Mia  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  23.08   
Sundberg Emelie  2006  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  15  43.48   
Sundberg Emelie  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  36  28.08   
Sundberg Emelie  2006  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  10  51.89   
Sundberg Karl  2004  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  41.69   
Sundberg Karl  2004  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  26  56.46   
Sundberg Karl  2004  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  17  25.58   
Sundqvist Anna  2007  SÖDERTÖRN  50m Frisim Mixed  Finaler  23  45.04   
Sundqvist Anna  2007  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  30  1:00.61   
Sundqvist Anna  2007  SÖDERTÖRN  50m Ryggsim Mixed  Finaler  18  59.90   
Sundqvist Anna  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  21  27.35   
Svensson Felix  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  96  36.27   
Svensson Felix  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  35  26.97   
Svensson Stella  2009  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  71  26.13   
Svensson Stella  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  23  25.98   
Terochin Isabella  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  57  24.69   
Terochin Isabella  2006  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  56  30.35   
Terochin Isabella  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  24  26.08   
Thomasson Alexander  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  87  29.24   
Thomasson Alexander  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  77  32.59   
Thomasson Alexander  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  82  31.98   
Tärnfors Astrid  2009  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  89  34.45   
Tärnfors Astrid  2009  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  98  36.27   
Wahlstedt Vincent  2006  SÖDERTÖRN  100m Medley Mixed  Finaler  1:57.52   
Wahlstedt Vincent  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  19.33   
Wahlstedt Vincent  2006  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  27  58.01   
Wahlstedt Vincent  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  18  25.70   
Valli Vilmer  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  84  28.08   
Valli Vilmer  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  83  33.62   
Valli Vilmer  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  31  26.80   
Valli Vilmer  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  35  35.98   
Wellen Linnea  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  44  23.19   
Wellen Linnea  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  52  27.99   
Westholm Anna  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  94  31.53   
Westholm Anna  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  79  32.91   
Westholm Anna  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  81  31.62   
Yako Sara  2006  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  100  33.38   
Yako Sara  2006  SÖDERTÖRN  50m Bröstsim Mixed  Finaler  37  1:07.93   
Yako Sara  2006  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  86  32.66   
Åsberg Valter  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  29  21.44   
Åsberg Valter  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  32  27.53   
Åsberg Valter  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  15  25.31   
Åsberg Valter  2007  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  19  26.53   
Öhlin Ines  2008  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  63  25.34   
Öhlin Ines  2008  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  49  29.57   
Öhlin Ines  2008  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  57  28.20   
Östberg Flora  2005  SÖDERTÖRN  100m Medley Mixed  Finaler  2:08.32   
Östberg Flora  2005  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  53  23.84   
Östberg Flora  2005  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  59  30.87   
Östberg Flora  2005  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  28  26.57   
Östberg Flora  2005  SÖDERTÖRN  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  10  24.89   
Östlund Benjamin Jonsson  2007  SÖDERTÖRN  25m Frisim Mixed  Finaler  91  30.10   
Östlund Benjamin Jonsson  2007  SÖDERTÖRN  25m Bröstsim Mixed  Finaler  81  33.46   
Östlund Benjamin Jonsson  2007  SÖDERTÖRN  25m Ryggsim Mixed  Finaler  99  36.31   
                 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  18 december 2016 
Licensierad till: Södertörns Simsällskap  Utskriftstid  13:58